rok szkolny 2015/2016

uczniowie wzorowi z klas 1 - 3

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem w klasach 4-6

Uczniowie z 100% frekwencją



rok szkolny 2014/2015
uczniowie wzorowi z klas 1 - 3

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem w klasach 4-6

Uczniowie z 100% frekwencją




rok szkolny 2013/2014

Stypendia


25 czerwca 2014 roku uroczyście wręczono uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za II semestr 2013/2014 r.



Nasi najlepsi:
Klimek Julia
Nocoń Jonasz
Sikora Martyna
Zawadzka Eliza
Brzoska Bartosz
Hanke Mateusz
Piątek Alicja
Pietrzak Jakub
Woryna Maksymilian
Derlatka Bartosz
Pietrasik Monika
Gazda Jakub
Sodzawiczny Łukasz
Stadnik Daria
Waiss Zuzanna
Kołodziej Natalia
Kowal Emilia
Radzik Martyna
Rybicka Nikola
Borowy Barbara
Chochowska Monika
Feser Mikołaj
Honorowicz Katarzyna
Meler Łukasz
Rajca Piotr
Sikorski Paweł
Skworc Monika
Wilk Oliwia
Wojciuch Kamil
Bigaj Karolina
Fabiański Oskar
Jendrusz Marcin
Marek Klaudia
Michalik Maja
Michalik Zuzanna
Munzdorf Magdalena
Ptaś Wojciech
Siedlaczek Oliwia
Szczygieł Mateusz
Woryna Edyta
Nowak Justyna
Pachucka Natalia
Pawluk Julia
Stawowski Kamil



6 marca 2014 roku uroczyście wręczono uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w I semestrze 2013/2014 r..

Galeria zdjęć

Nasi najlepsi:
Klimek Julia
Nocoń Łukasz
Sikora Martyna
Brzoska Bartosz
Hanke Mateusz
Piątek Alicja
Pietrzak Jakub
Woryna Maksymilian
Derlatka Bartosz
Pietrasik Monika
Gazda Jakub
Sodzawiczny Łukasz
Weiss Zuzanna
Kołodziej Natalia
Radzik Martyna
Honorowicz Katarzyna
Sikorski Paweł
Skworc Monika
Wilk Oliwia
Fabiański Oskar
Jandrusz Marcin
Ptaś Wojciech
Siedlaczek Oliwia
Szczygieł Mateusz
Pawluk Julia


UCZNIOWIE Z 100% FREKWENCJĄ:


Żurowska Oliwia
Lach Nikola
Rachel Klaudia
Rachel Weronika
Wójcik Piotr
Jata Krzysztof
Sladczyk Robert
Czarnota Jakub
Wilk Patrycja
Kasperek Natalia
Mania Kamil
Kaczor Aneta
Kotarska Paulina
Kotaś Oskar
Lessner Karol
Prokop Martyna
Sprus Maksymilian
Straszewski Dominik
Gazda Jakub
Meler Łukasz
Michalski Marcel
Pieter Paweł
Bieras Wiktoria


 ODZNAKI WZOROWEGO UCZNIA - KLASY 1 - 3




Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem w klasach 4 - 6 w roku szkolnym 2013/2014